Kurumsal Web Tasarım

Taleplerinize yanıt verebilmek için önce sizi anlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Gelişen teknolojiyle internet siteleri artık olmazsa olmazlarımız arasında. Birçok müşteri internet üzerinden firmalara ulaştığını göz önünde bulundurursak müşterinizin hizmet almadan önce gözünde ilk olarak sizi temsil edecek etken web sitenizdir. Kurumsal siteniz hem işinizi temsil etmeli hem de kurumsal çizgilerinizde olmalıdır. Bundan dolayı Kurumsal Web Tasarım ayrı bir kategoridir.

Normal web tasarımlarda olduğu gibi birbiri ile uyumsuz internet sitelerinden ibaret değil Kataloğunuz, Kartvizitiniz hangi Kurumsal çizgilere sahipse kurumsal web tasarımda'da gene bunlar geçerlidir. Kurumsal Kimliğinizin tamamlanması açısından internet sitenizinde aynı formatta olması şarttır. Kurumsal Web Tasarım çalışmalarında Hizmet alacağınız firmanın bu alanda ne kadar tecrübesi var ve daha önce hangi çalışmaları yaptığına dikkat etmelisiniz.

Web Tasarım için minimum bir ekip işinde 3 ayrı alan bulunmaktadır. Bunlar Arayüz tasarımcısı; Kurumsal kimliğe uygun tasarım bu kısımda yapılır ve müşterinin beğenisine sunulur müşteri onayı verdikten sonra Front-End dediğimiz ön arayüz kodlamasını yapan birim devreye girer bu birim Kurumsal Web Tasarımın Asıl ayağıdır. Nerelerde javascript kullanılacağına CSS lerin hangi düzende olması gerektiğinde ve kod düzenlemesi SEO için altyapı bu birimde ayarlanır daha sonra Back-end kısmı devreye girer bu birim işin en son kısmıdır. Sitenin Yönetim panelini Front-End ‘de yapılan ön görselleri veritabanına işleme ve otomatik sistem çalışmalarını, Site Güvenliğini ve son testleri Back-end kısmı yapmaktadır.

Hemen Teklif Alın - Hafta içi 08:00-18:30 0216 611 01 02 - 7/24 0850 303 89 03

Sosyal Medya
  • Alemdağ Caddesi Taşkent Sokak No/6c Ihlamurkuyu – Ümraniye – İstanbul
  • 0216 611 01 02 - Ofis
  • 0538 977 97 43 - GSM
  • 0850 303 89 03 - Fax & Destek
  • info@oztaswebtasarim.com