Öztaş Web Tasarım

Taleplerinize yanıt verebilmek için önce sizi anlıyoruz.

Güçlü Altyapı
Müşterilerimize asla geçici çözümler değil kalıcı hizmet verme gayretinde bulunduğumuz için her zaman yazılım teknolojilerimizi güncel tutuyoruz. Hazırladığımız altyapıların yönetim panellerini olabildiğince basit sistemsel olarakda karmaşık kodlarla değil düzenli ve SEO uyumlu olarak yazmaktayız.

Sürekli Güncelleniyoruz.
Teknoloji hergün geliştiği için bizde yenilenen yazılım dillerini müşterilerimize sunmaktayız. Merkezi yönetim sistemimiz sayesinde CMS(İçerik Yönetim Sistemi)'nde yağtığımız bütün yenilikleri bizden seneceler önce Web tasarım hizmeti almış olan müşterilerimiz bile ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Bütün yapmanız gereken ise sadece şifrenizi girip panelinizi açmak ve artık herşey önünüzde...

SEO Uyumlu Siteler Yapıyoruz.
Bizim için öncelik yazılım kalitesidir. Daha sonraki önceliğimiz yaptığımız çalışmanın Google'a olan uyumudur. Web Sitelerinde sayfa yapısına başlıklardaki H etiketlerinin düzenine ve daha Google için önemli olan birçok site içi SEO çalışmasını zaten bizden hizmet alan müşterilerimize ücretsiz bir şekile sunmaktayız.

Müşterilerimize Destek Veriyoruz
Çalıştığımız hiçbir firma bizi iyi olarak değil harika olarak değerlendirmedikçe bizim için tam müşteri memnuniyeti ile bitmiş bir iş sayılmaz.

Öztaş Web Tasarım

Öztaş Web Tasarım Bir Öztaş Grup Şirketleri Kuruluşudur...

Hemen Teklif Alın - Hafta içi 08:00-18:30 0216 611 01 02 - 7/24 0850 303 89 03

Sosyal Medya
  • Alemdağ Caddesi Taşkent Sokak No/6c Ihlamurkuyu – Ümraniye – İstanbul
  • 0216 611 01 02 - Ofis
  • 0538 977 97 43 - GSM
  • 0850 303 89 03 - Fax & Destek
  • info@oztaswebtasarim.com